LongHair® in FashiON WEEK FashiONPhilOsOPhy HAIR CONCEPT by Born to Create Team

autor: longhair

jagalonghairnenukko

Fashion Week FASHIONPHILOSOPHY

 

HAIR CONCEPT

 

by Born to Create Team

 

 

 

stylizacja fryzur i pokazów: Jaga Hupało & Create Team

 

10-ta jubileuszowa edycja

 

największego wydarzenia

 

modowego w Polsce, czyli

 

Fashionphilosophy Fashion Week

 

Poland. Zespół Jaga Hupało & Create

 

Team regularnie kreują fryzury

 

do pokazów mody. W tym sezonie

 

przygotowaliśmy wyjątkowe koncepty

 

fryzur dla marek: PJOTR, NENUKKO

 

oraz MMC Studio. Zapraszam do

 

fotorelacji z pokazów i zza kulis.

 

 

 

serdecznie dziękujemy marce Longhair® za pomoc w realizacji

 

pokazów: Pjotr oraz Nenukko, zespołowi Tomka Sieleckiego

 

za pomoc na backstagu, organizatorom gratulujemy nowego

 

miejsca oraz Tłumów odwiedzających.

 

Do zobaczenia za kilka miesięcy,

 

Jaga Hupało & Create team

 

 

 

Marka Jaga Huoało Born to Create od zawsze wspierała wybitne talenty, tak było i tym razem. Podczas pokazu pjotra ogłoszonego przez magazyn ELLE nową gwiazda segmentu „basic” oraz laureata programu Projektanci na start – zaprojektowaliśmy i celowo powieliliśmy na każdej z modelek/modeli jedną z najbardziej uniwersalnych form – idealnie proste, lśniące, długie włosy, które podkreśliły charakter kolekcji czyli uniseks, motor, biker.

 

 

 

NENUKKO napisały o swojej kolekcji:

 

„Biel i czerń to odcienie wydruku z klasycznej fotokopiarki. Ograniczona

 

gama barwna pozwala zoptymalizować proces powielania – oryginał

 

nie różni się od podróbki. Na szczęście istnieje sposób wylogowania

 

ze świata czarno-białych odbitek. Indywidualizm nie poddaje się skali

 

szarości – osobowość skupia wszystkie kolory spektrum.”

 

Zintrepretowaliśmy w/w zdania w setkach warkoczy, połączyliśmy

 

sekretny maoryski styl – misternie zaplecionych warkoczy, kawałki

 

materiałów z kolekcji, kontrapunktując jedną, wielobarwną stylizacją.

 

 

 

- – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - -

 

Serdeczne podziękowania dla firmy LONGHAIR

 

za profesjonalną pomoc w realizacji pokazów

 

podczas

 

duńskiej edycji Warsaw Fashion Weekend

 

oraz FashionPhilosophy Fashion Week Poland.

 

Jaga Hupało Born to Create TEAM
Jaga Hupało Young Talents

 

- – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - – - -

 

Opublikowano Bez kategorii | Komentowanie nie jest możliwe

Longhair ® in collection autumn / winter 2014/15 duo Paprocki & Brzozowski

Ta galeria zawiera 5 zdjęć.

Pokaz kolekcji jesień/zima 2014/2015 duetu Paprocki&Brzozowski zatytułowany został „Glare“. Inspiracją do stworzenia kolekcji stały się dla Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego dwie wyjątkowe chwile: ta, w której zachodzi słońce i ta, w której gaśnie ognień. Nowa kolekcja to kobiece fasony, … Czytaj dalej

Więcej galerii | Komentowanie nie jest możliwe

Fashion Week 2013

autor: longhair

Zawsze jesteśmy tam, gdzie najbardziej nas potrzeba. Tym razem swą obecnością zaszczyciliśmy jedno z największych modowych wydarzeń odbywające się cyklicznie, czyli Fashion Week w Łodzi. Aby w sposób profesjonalny zaprezentować najnowszą kolekcję jesień/zima 2013/2014, niezbędne były produkty marki LongHaiR®. Modelom dostarczyliśmy całą masę nowatorskich rozwiązań, jakie w rękach utalentowanych stylistów zyskały nową, niepowtarzalną jakość. Kilkunastu fryzjerów bez ustanku pracowało nad zmieniającymi się włosami, jakie w mgnieniu oka zyskiwały lub traciły swą wcześniejszą długość. Dodatkową zaletą była możliwość eksperymentowania kolorem, co zawsze ma duże znaczenie podczas prezentowania modowych trendów. Nad całością czuwała m.in. wybitna polska kreatorka fryzur Jaga Hupało. Bez tak znanej gwiazdy zajmującej się wizerunkiem, fryzury nie zyskałyby tyle wyszukanego smaku.

Pokazy zostały bardzo wysoko ocenione zarówno przez profesjonalistów, jak i zebranych gości. Wielką zaletą produktów LongHaiR® okazały się szybkie i wygodne sposoby dopinania włosów. Podczas tak prestiżowych spotkań, to cecha, która staje się dominująca. Nasza marka doskonale sprostała wysokim wymaganiom organizatorów, modelek/modelów oraz stylistów. Z dumą przyznajemy, że jesteśmy zadowoleni z wszelkich pochwał. To nasze ogromne osiągnięcie. Oczywiście, polecamy się na przyszłość!

 

Opublikowano Bez kategorii | Komentowanie nie jest możliwe

Łukasz Jemioł w Łazienkach ze swoim jesiennym projektem

autor: longhair

Lato dopiero nadchodzi, a 24 maja w warszawskich Łazienkach odbył się pokaz wiosenno-zimowej kolekcji Łukasz Jemioła. Trudno oczekiwać, abyśmy już dziś myśleli o zimie, skoro dopiero niedawno nas opuściła, lecz gwiazdy, które pojawiły się na pokazie mają na ten temat nieco inne zdanie. Zebrały się licznie w nadziei podpatrzenia pewnych nadchodzących trendów. Już teraz należy się przygotować na modowe nowinki, wyposażając swoją szafę. Łukasz Jemioła jest młodym, lecz dobrze zapowiadającym się projektantem. Gwiazdy dużego ekranu, dziennikarki oraz piosenkarki potrafią to w porę ocenić, stąd ich gwarantowana obecność. Nie omieszkały zaprezentować swoich stylizacji, zarówno w przypadku kreacji, jak i fryzur. W świecie luksusowych marek prezencja odgrywa wielką rolę. Celebrytki korzystają niejednokrotnie z pomocy stylistów i znanych fryzjerów. Na wielu pokazach odnaleźć można także niezastąpioną Żanetę Pawlak, która zawsze bazuje na wysokiej jakości produktach fryzjerskich, jak np. marka LongHair@.

Opublikowano Bez kategorii | Komentowanie nie jest możliwe

Robert Kupisz w sportowej odsłonie

autor: longhair

Robert Kupisz, wybitny polski projektant mody znowu zaskakuje. Przyzwyczailiśmy się już, że Kupisz używa nieco niestandardowej formy wyrazu, co doceniane jest nie tylko na polskim podwórku. Tym razem zaprosił na swój pokaz gwiazdy sugerując im sportową stylizację. Niestety, nie każda z nich podporządkowała się jego prośbie, jednak była to bardzo ciekawa i niespotykana propozycja. Różnorodne stylizacje włosów zaproszonych gwiazd i modelek, jak zwykle wprawiały w zdumienie zarówno formą, jak i pomysłowością wyrazu. Być może były to inspiracje podpatrzone od Żanety Pawlak, która od lat współpracujące z marką LongHair@. Do perfekcji opracowała ona metodę przedłużania włosów, korzystając z dobrej jakości produktów marki LongHair@. Konkurencyjność tej metody polega głównie na jej szerokiej dostępności. Nie tylko gwiazdy zapraszane na wystawne pokazy Kupisza mogą sobie pozwolić na tego rodzaju eksperymenty. LongHair@ przygotowuje swoje produkty z myślą o szerokim gronie odbiorców, co z pewnością zasługuje na uznanie. Wśród zaproszonych gwiazd znalazły się m.in. Edyta Herbuś, Joanna Horodyńska i Marta Wierzbicka.

Opublikowano Bez kategorii | Komentowanie nie jest możliwe

POKAZ PAPROCKI&BRZOZOWSKI JESIEŃ/ZIMA 2013

autor: longhair

POKAZ PAPROCKI&BRZOZOWSKI JESIEŃ/ZIMA 2013

Tradycyjnie już, marka LongHair® gości na pokazach mody oraz spotkaniach towarzyskich i licznych bankietach. To dla nas duży prestiż, jeśli możemy być obecni wśród tak zacnej elity, jak gwiazdy dużego ekranu, dziennikarki czy modelki. Okazuje się, że marka LongHair® jest już dobrze rozpoznawalna i cieszy się szerokim uznaniem. Nic dziwnego. W projekt LongHair® zaangażowani są wysokiej klasy specjaliści oraz doświadczeni naukowcy, którzy nieustannie pracują nad oczekiwaną jakością produktów. Piętno jest ogromne, ponieważ celebryci już dziś przedłużają włosy korzystając z rozwiązań marki LongHair® . Przed produktami LH® duże perspektywy i świetlana przyszłość, jeśli utrzyma się tak wysoka ich jakość, jak obserwujemy obecnie. Na dzień dzisiejszy nie ma obaw do niepokoju, gdyż przedłużanie włosów stanowi ostatnio jeden z najatrakcyjniejszych zabiegów fryzjerskich, o czym jeszcze do niedawna można było tylko marzyć. Gwiazdy i osoby publiczne bez wahania eksperymentują na swoich włosach, prześcigając się w lansowaniu nowych trendów. Jesteśmy dumni, jeśli korzystają przy tym z naszych nowatorskich rozwiązań i produktów marki LongHair® .

 

Opublikowano Bez kategorii | Komentowanie nie jest możliwe

Karolina Szostak w poszukiwaniu gentlemana.

autor: longhair

Karolina Szostak w wywiadzie udzielonym tygodnikowi Gala udowadnia, że bycie kobietą zobowiązuje, wbrew obecnie popularnym tendencjom, które promują feminizm i nieograniczoną niezależność kobiet. Staje na czele tych pań, które wzorem dawnych dam pragnął silnego męskiego ramienia i odrobiny opieki. Mężczyzna idealny to ten, które otworzy przed nami każde drzwi
i sprawi, że kobieta poczuje się jak prawdziwa dama. Karolina Szostak na łamach gazety przemyca czytelnikom swoje przekonania, a Żaneta Pawlak współpracująca z marką LongHair® kolejny raz pokazuje, jak czynić cuda i eksperymentować na własnej fryzurze. Tym razem metodą Implose® przedłuża włosy bohaterce wywiadu. Efekt został uwieczniony na zdjęciach. Karolina Szostak prezentuje się wprost niebywale. W taki oto sposób sens słów telewizyjnej gwiazdy oraz jej piękny wygląd uświadamiają, że prawdziwa kobieta to głównie elegancja, luksus
i dobry smak.

 

Opublikowano Bez kategorii | Komentowanie nie jest możliwe

POKAZ BOHOBOCO WIOSNA-LATO 2013

autor: admin

POKAZ BOHOBOCO WIOSNA-LATO 2013

Ostatni pokaz duetu Bohoboco szerokim echem odbił się w środowisku modowym. Nie zabrakło odważnych kreacji, wybitnych gości oraz pięknych modelek.

Głównym motywem była gra pastelowymi barwami, które w domyśle miały zwiastować nadchodzący wiosenno-letni sezon. Poza wytrawnymi dodatkami Swarovskiego i najnowszą kolekcją Bohoboco, warto było zwrócić uwagę na włosy modelek. Piękna i atrakcyjna modelka Bohoboco, to długowłosa, szczupła i naturalna kobieta. Twarz podkreślona skromnym makijażem i włosy – koniecznie długie. Wszystkie modelki obecne na pokazie skorzystały z możliwości przedłużenia lub zagęszczenia włosów, jaką zaoferowała wiodąca marka w branży fryzjerskiej – firma LongHair®.

Efekty okazały się być wprost rewelacyjne. Nominacja do złotego medalu na targach Look zobowiązuje. LongHair® podołało wyzwaniom i przy okazji pokazu zaprezentowało paletę własnych, rewelacyjnych produktów. Technologia opracowana według specjalistów LongHair® umożliwia zachowanie naturalności dzięki czemu włosy zyskują piękny wygląd i stabilną strukturę. Koloryzowanie i tonowanie odbywa się w sposób naturalny, bez konieczności ich silikonowania, co zwykle pozbawia włosy trwałości i gładkości. Jedwabistość włosów LongHair® zauważalna jest gołym okiem. Produkt taki można dowolnie pigmentować i koloryzować, a stosowanie kosmetyków nie uszkadza ich struktury i naturalnego wyglądu.

Jak można było się przekonać na pokazie, włosy przemawiają swą naturalnością. Bez wcześniejszej znajomości produktów LongHair® trudno jest ocenić czy włosy są prawdziwe, czy stanowią produkt sztuczny. Od razu tworzą naturalną i spójną strukturę łącząc się z całością. Niezwykłą zaleta jest dowolność zmiany ich koloru. Dopasowanie odcienia włosów nigdy nie było łatwiejsze. Można zatem dowolnie eksperymentować z fryzurą oraz długością, a co najważniejsze z barwą i odcieniem. Ta rewolucyjna technologia sprawiła, że długoletnie czekanie na odpowiednią długość włosów odeszła już do lamusa. Dziś praktycznie każdego dnia stajemy przed możliwością zmiany własnego wizerunku, co sprawia, że branża fryzjerska jest na etapie ciągłego rozwoju.

Z pewnością niejednym nas jeszcze zaskoczy. Produkty LongHair® idealnie sprawdzają się na pokazach mody czy w telewizyjnych show. Są także znakomitą alternatywą dla wszystkich kobiet, które pragną odmiany, bawią się własnym wyglądem doceniając dzisiejsze możliwości branży fryzjerskiej. Panie świadome własnej atrakcyjności stają się modelkami na co dzień. Jak się okazuje droga do pracy może być wybiegiem, po którym poruszają się modelki duetu Bohoboco. Nie potrzeba ku temu ani specjalnego zaangażowania, ani wielkich nakładów finansowych. Produkty LongHair® oferowane są w dobrych salonach fryzjerskich. Uderzająca jest głównie ich różnorodność oraz wysoka jakość wykonania, która jest efektem pracy specjalistów wielu branż, a także doświadczenia stylistów współpracujących z marką LongHair®.

Materiał: Świat Fryzjerstwa 04.2013 r.

Opublikowano Bez kategorii | Komentowanie nie jest możliwe