O nas
Firma LH® jest producentem szerokiej gamy artykułów do włosów. W naszym asortymencie przeważającą częścią są akcesoria do przedłużania i zagęszczania włosów.
Nasze istnienie i zaangażowanie na rynku na przełomie wielu lat pozwoliło marce LH® znaleźć się w czołówce liderów w branży.
Zmotywowani zaufaniem konsumentów nasi laboranci a także eksperci nieustannie wprowadzają ulepszania istniejących już produktów a także pracują nad innowacyjnymi rozwiązaniami które w historii istnienia naszych produktów autorskich niejednokrotnie zrewolucjonizowały rynek fryzjerski.

Do tej grupy należą takie produkty jak:

  • LHeasyTapes z niepowtarzalną formułą ULTRAslim® - włosy naturalne gotowe do aplikacji na zimno, z zastosowaniem super cienkich i delikatnych pasków sylikonowych.
  • CSPsys®-czyli carbon silikon protection system. Są to klipsy, które są 30% lżejsze i wytrzymalsze od normalnych klipsów, co bezpośrednio przekłada się nie tylko na ich trwałość, ale przyczynia się także do mniejszego obciążania włosów. Specjalny pasek silikonowy dodatkowo zabezpiecza przed niechcianym zsunięciem się z włosów.
  • Używane są w najbardziej ekskluzywnych kompletach clip in na rynku.
  • TERMOFIBRE®-włosy syntetyczne o wyjątkowej formule polimerów''ekstra+''dzięki którym włosy te mają podwyższoną tolerancję na wysokie temperatury co wydłuża ich wytrzymałość i umożliwia codzienną pielęgnację
  • wielofunkcyjne obcęgi do przedłużania lub zagęszczania włosów bez użycia wysokich temperatur-„ nazimno”

Uznanie naszych konsumentów zostało odzwierciedlone poprzez liczne wyróżnienia, które motywują naszych specjalistów do dalszych rozwiązań.

MTPZŁOTY MEDAL NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH LOOK W POZNANIU2010r. (najbardziej prestiżowa nagroda w Polsce na największych Polskich Targach Fryzjerskich). Złoty Medal MTP ma blisko 30-letnią tradycję i renomę. Jest targowym trofeum oraz symbolem walorów produktu, jego nowoczesności i innowacyjności.OdkrycieW listopadzie 2009r. produkty LH®LongHair otrzymały tytuł ODKRYCIE ROKU 2009r.
Nasi partnerzy:
Menu