Indyjskie
Są idealną alternatywą dla włosów słowiańskich. Włosy indyjskie są podatne na falowanie, miękkie i pasują strukturą do większości europjeskich kobiet. Dzięki unikalnej metodzie rozjaśniania każdy włos pozostaje naturalny w 100 procentach - nie pozbawiony łuski. Włosy są ścinane (nie zbierane) według formuły REMY. Nasze włosy kupisz w pasmach do metody microrings, do zgrzewarki oraz na taśmie.

Włosy naturalne, są materiałem, który nie jest produkowany od podstaw, ponieważ jest pozyskiwany z różnych źródeł o zróżnicowanej strukturze, a także poziomie nasycenia pigmentem. Materiał ten jest niezwykle delikatną materią, i jego strukturę łatwo naruszyć przy nieodpowiedniej obróbce technicznej.

Technologia którą opracowali nasi specjaliści, jest przełomową technologią z zastosowaniem innowacyjnego systemu, depigmentacji i pigmentacji pozyskiwanych włosów, tak aby zarówno nie została naruszona wewnętrzna struktura łodygi włosowej, jak i zewnętrzna. Włos poddany preparacji nie zostaje pozbawiony łuski włosowej,co odróżnia nasz produkt końcowy od innych dostępnych na rynku. Dzięki tej technologi włosy naturalne z zachowaną łuską, nie muszą być poddawane procesowi silikonowania co umożliwia swobodne ich koloryzowanie i tonowanie koloru. Technika silikonowania jest działaniem większości firm, produkujących włosy, stosujących technologie preparacji, które naruszają wewnętrzną i zewnętrzną strukturę łodygi włosowej. Uszkodzone włosy, pokrywane są warstwą sylikonu, w celu wyrównania zewnętrznej faktury włosa – wygładzenia ich, a także w celu zastąpienia odpowiedniego poziomu nawilżenia włosów. Po zakończonym procesie sylikonowania, czyli tak zwanej kosmetyki włosa, nie zauważa się ubytków, które powstały podczas silnych procesów wytrącania pigmentu. Jednakże, włosy naturalne poddawane takiemu systemowi produkcji , nie są w pełni funkcjonalne, ponieważ nie ulegają podczas eksploatacji procesom koloryzacji. Jakość takiego produktu jest pomniejszona w stosunku do włosów naszej firmy, również trwałością, gdyż przy użyciu nie odpowiednich kosmetyków, warstwa sylikonowa może się uszkodzić, a w konsekwencji naruszona struktura i zewnętrzna faktura włosów silikonowanych, spowoduje iż produkt ten nie będzie się nadawał do dalszego użytku.

Nasze włosy od pierwszych dni po produkcji, są jedwabiste, delikatne i gładkie - NIE dzięki powierzchownej kosmetyce włosa tylko dzięki technologi która pozwoliła osiągnąć produkt o dobrej jakości w przystępnej cenie.

Porównując nasz produkt z produktami firm z tej branży wyróżniamy się także ekonomicznością , gdyż nasz system produkcji pozwolił nam zaproponować rewolucyjne ceny naszym klientom, nie odbiegając jakością od wyżej wymienionych firm.

Oprócz innowacyjnej obróbki technicznej włosów, nasza firma zaangażowała się również w udoskonalenie istniejących systemów mocowań włosów do przedłużania i zagęszczania, które charakteryzują się trwałością i łatwością w zastosowaniu (czytaj więcej w METODY).


WYSOKA JAKOŚĆ NASZYCH TECHNOLOGII OBRÓBKI ZAGWARANTOWAŁA NAM NASTĘPUJĄCE WYRÓŻNIENIA DLA NASZYCH WŁOSÓW:MTP
ZŁOTY MEDAL NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH LOOK W POZNANIU 2010r. (najbardziej prestiżowa nagroda w Polsce na największych Polskich Targach Fryzjerskich). Złoty Medal MTP ma blisko 30-letnią tradycję i renomę. Jest targowym trofeum oraz symbolem walorów produktu, jego nowoczesności i innowacyjności.

Odkrycie
W listopadzie 2009r. produkty LH®LongHair otrzymały tytuł ODKRYCIE ROKU 2009r.
 


Nasi partnerzy:
Menu